ODALAR VE SUİTLER

Holiday Inn Kayseri'nin lüks odalarında tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Odanıza girdiğinizde karşınızda muhteşem Erciyes Dağı manzarasıyla konforunuz için düşünülen renk ahengi, yatakların rahatlığı, kullanılan ürünlerin çeşitliliği gibi ayrıntılarıyla anılarınıza birini daha eklemek için ev sahipliği yapıyoruz. Farklı büyüklükteki standart, executive & süitler, bedensel engelli konuklarımız için hazırlanmış odaların tamamı kalite konfor ve hizmetin mükemmel birlikteliğini yansıtmakta ve en son teknoloji ile donatılmakta. Oda alternatifleri arasında seçiminizi yaptığınızda sadece rahatlık değil farklı taleplerinizin de oda içinde çözümlendiğini göreceksiniz.

Standard Odalar

Modern tarzda dekore edilmiş odalarımız, yüksek hızlı internet erişimiyle işinizi ve ailenizi yanınıza taşırken çay kahve ikramlarımızın keyfini çıkartın.

Executive Odalar

İş seyahatlerinizde kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek tarzda dizayn edilmiş odalarımız, yüksek hızlı internet erişimiyle işinizi ve ailenizi yanınıza taşırken siz espressonuzu yudumlamanın.

Executive Suite Odalar

Geniş yataklı süit odanızda oturma odanızın keyfini çıkartıp rahatlayabilirsiniz. Yemek odası grubu özel yemekleriniz veya 4 kişiye kadar toplantılarınız için ideal.

Engelli Odaları

Otelimizde bu tip odadan 2 adet bulunmaktadır. Odanın giriş kapısı daha geniştir, oda içerisinde özel uyarı ve alarm sistemleri bulunmaktadır.